Статті

Діоксин

автор: Carola Felchner

 

© photocrew - Fotolia

Діоксин - це елемент, який забруднює навколишнє середовище. Це означає, що він знаходиться в навколишньому середовищі, збагачує і забруднює інші речовини. В продуктах харчування діоксин накопичується завдяки своїм жиророзчинним властивостям, переважно в жирах тваринного походження. Його шкідливість проявляється у багатьох відношеннях. Дізнайтесь у цій статті, в яких саме продуктах харчування ховається діоксин, чим він небезпечний, і як зменшити потрапляння його в організм людини.

 

Вплив харчування на підвищений артеріальний тиск

Вплив харчування на підвищений артеріальний тиск

Von Christina Trappe

 

© LEVENT KONUK

Майже кожна друга людина страждає на гіпертонію. У розвитку гіпертонії ключову роль відіграє харчування та помилки, яких ми припускаємось, коли харчуємось. В індустріально розвинених країнах люди, найчастіше, їдять жирну, пересолену їжу. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатись, як харчуватись, щоб не нашкодити собі.

Ми гордимося такими результатами!!!

Досягайте своїх цілей !! Все можливо!!

« Я займаюсь у «ФізіоФіт» уже більше року. Спочатку спробувала займатись самостійно, але досягнути бажаного результату в мене не вийшло. Тому спробувала скористатись персональним тренінгом. І я зрозуміла, що зробила правильний крок на шляху до досягнення своєї цілі. Розроблена моїм тренером Олегом  персональна програма тренувань та дієтологія і наполеглива праця в залі, з моєї сторони, дали мені можливість досягнути чудових результатів уже за 4 місяці!

Артроз

Артроз

Артроз: Біль у коліні під час ходьби

Семінари

Сторінка на етапі наповнення.

Кардіо тренування

Кардіо тренування

Останнім часом всі розмови про спорт включають в себе обов'язкове згадування слова «кардіотренування». Намагаєтеся скинути вагу? Вам потрібне кардіо. Набираєте м'язову масу? Не забудьте про кардіотренування. Хочете просто зміцнити здоров'я? Це неможливо без кардіо теж. Що ж це за тренування такі, без яких, судячи з усього, неможлива жодна фізична активність?

 

Реабілітація

Реабілітація

 Фізична реабілітація, фізична терапія  (англ.

Масаж

Масаж

Масаж (від франц. Massage, masser - розтирати, від араб.