Діоксин

автор: Carola Felchner

 

© photocrew - Fotolia

Діоксин - це елемент, який забруднює навколишнє середовище. Це означає, що він знаходиться в навколишньому середовищі, збагачує і забруднює інші речовини. В продуктах харчування діоксин накопичується завдяки своїм жиророзчинним властивостям, переважно в жирах тваринного походження. Його шкідливість проявляється у багатьох відношеннях. Дізнайтесь у цій статті, в яких саме продуктах харчування ховається діоксин, чим він небезпечний, і як зменшити потрапляння його в організм людини.

 

Діоксин: Де його можна знайти?

Що таке діоксин? В основному це не більше, ніж хімічна речовина, яке не виробляється для конкретних цілей, але виділяється в присутності хлору і органічного вуглецю в процесах згорання при температурі від 300 до 400 градусів за Цельсієм. Це є побічний продукт в усіх процесах горіння, лісних пожежах чи виверженнях вулкану. Він практично не розкладається, і накопичується у навколишньому середовищі.

Діоксини поділяються на дві групи: так званий PCDD та PCDF. Діоксин це хімічний продукт. Він знаходиться практично всюди: у воді, в повітрі, в землі і т.д. У 90 - 95 відсотках потрапляння діоксину в організм людини відбувається через продукти харчування. А саме через продукти тваринного походження.

Через забруднену траву, яку споживають тварини на пасовиськах, через птицю, яка споживає корм і воду, від тварин, птиці - до людей, через продукти харчування: м'ясо, молоко.

Особливо велика кількість діоксину знайдено в курячих яйцях, свинині, телятині. Молочні продукти і риба також дуже часто є джерелом діоксину. У рослинних продуктах діоксин існує лише у вигляді залишків землі, або на поверхні овочів.

Діоксин: чим він небезпечний?

Так як ця речовина зустрічається майже всюди, кожна людина має у своєму тілі трохи діоксину. Негативний вплив цієї речовини проявляється лише при її високій концентрації в організмі людини. Найчастіше вражається печінка, відбуваються порушення обміну речовин, людина дуже швидко втрачає вагу.

Найбільшою проблемою є те, що ця речовина постійно накопичується і практично не виводиться. Відбувається руйнування імунної системи людини, порушуються гормональні процеси, знижується репродуктивна функція людини, виникають захворювання нервової системи. Деякі різновиди діоксинів можуть викликати ракові захворювання.

Діоксин: як уникнути протрапляння в організм?

Так як діоксин може призвести до важких порушень здоров'я, експерти радять знизити вживання продуктів, які сильно забруднені цією речовиною. В залежності від групи продуктів існують фіксовані межі. Всесвітня організація охорони здоров'я встановила гранично допустиму норму вмісту діоксину в організмі людини, яка становить 1 пікограм на 1 кілограм маси тіла людини.

Але також ви самі можете посприяти скороченню добового споживання діоксинів, наприклад,
 

  • продукти харчування рослинного походження слід ретельніше мити перед вживанням, очищати від шкірки (яблука, груші),
  • купуючи в магазині - перевіряти за штрих-кодом на упаковці продукти, звідки завезено яйця птиці, м'ясо птиці,
  •  намагайтесь купувати екологічно чисті,
  • надавайте перевагу біопродуктам. Хоча не має 100% гарантії того, що діоксин не ховається у цих продуктах харчування, надавайте перевагу худому м'ясу, уникайте жирного, де найімовірніше може бути діоксин.