Кардіо тренування

Кардіо тренування

Останнім часом всі розмови про спорт включають в себе обов'язкове згадування слова «кардіотренування». Намагаєтеся скинути вагу? Вам потрібне кардіо. Набираєте м'язову масу? Не забудьте про кардіотренування. Хочете просто зміцнити здоров'я? Це неможливо без кардіо теж. Що ж це за тренування такі, без яких, судячи з усього, неможлива жодна фізична активність?

 

Cardio в перекладі з латинської означає «серце».

 

Кардіотренування - це такий вид навантаження, який веде до поліпшення роботи серцево-судинної і дихальної систем. Крутите Ви педалі велосипеда, піднімаєтеся по сходах або плаваєте в басейні - все це, по суті, можна назвати кардіотренуваннями.

 

Перші 20 хвилин кардіо організм використовує як паливо цукор з крові.  Кардіотренування дійсно необхідне кожному спортсмену, особливо початківцю. Тренуючи серце і судини, ми готуємо організм до великих навантажень. Кардіотренінг не тільки покращують роботу серця, але і нормалізують рівень холестерину в крові, а також допомагають спалити жир.

Найпростіше проводити такі тренування на спеціальних тренажерах, які якраз для цього і розраховані, мають кілька варіантів, а дисплей цих тренажерів дозволяє відстежувати свідчення часу, відстані, швидкості, витрати калорій і найголовніше - частоти пульсу. Наприклад, бігова доріжка - найефективніший кардіотренажер, який до того ж відмінно допомагає скинути вагу. Велотренажери розвивають витривалість, тренують м'язи ніг і спини. Це відмінний варіант для початківців спортсменів.

 

Еліптичні тренажери цілеспрямовано впливають на «проблемні» зони, такі як м'язи ніг, сідниць і стегон, а при незначному навантаженні - на колінні суглоби і хребет. Гребні тренажери ефективні для розвитку витривалості і сили. Під час тренувань на таких тренажерах працюють практично всі м'язи тіла. Степпер (кроковий тренажер) крім загальних для всіх кардіотренажерів функції, активно тренує м'язи ніг і тазу. Висновок: кардіотренування важлива складова тренінгу людини, на шляху побудови красивого тіла,тому варто включати їх в свою програму.