вступити до клубу

Цукровий діабет.

Додано: 04.07.2021 Автор: Nela

Діагноз цукрового діабету встановлюється лише на основі лабораторних аналізів. За будь-якого підвищення цукру в крові рекомендую звернутися до ендокринолога.
Ця хвороба ближче, ніж ви думаєте(і тут мова не про COVID-19).
⠀Це страшна хвороба 21 століття. Кількість людей,які захворіли в Україні та світі збільшується щодня. Ця хвороба дуже стрімко молодшає і насправді набагато ближче, ніж нам здається.
⠀Звісно, хочеться вірити, що саме нас вона омине. Але для цього варто подбати про це вже зараз! Сьогодні! І прикласти трохи зусиль, які збережуть здоров’я.
⠀Багато з нас не завжди усвідомлюють, що причиною і основним фактором у розвитку хвороби є наше харчування.⠀Звісно, що з діабетом першого типу важко впоратися лише харчуванням, а от діабет другого типу – це результат неправильного способу життя та харчування.
⠀Хочу трішки поділитися з вами раціоном, який допоможе попередити захворювання або ж, при наявності його, контролювати перебіг.
⠀Перше на що варто звернути увагу – в день має бути 3 прийоми їжі з чіткими перервами між прийомами.
⠀Варто включити в свій раціон клітковину,яка міститься в бобових, цитрусових, горіхах, зернових культурах, овочах, лісових ягодах, овочах зеленого кольору.
Білок – це риба, нежирні сорти м’яса, яйця.Продукти багаті на корисні жири авокадо, горіхи, насіння.
⠀Необхідно виключити з раціону:цукор та кондитерські вироби;швидкі вуглеводи – хліб та хлібобулочні вироби, макаронні вироби, овочі крохмалисті, фруктові соки;трансжири – випічка, маргарин, фаст-фуд, картопля фрі,молоко.
⠀Ці поради варто виконувати всім, навіть людям, в яких немає діабету (щоб попередити його появу).
⠀Варто прикласти трохи зусиль і налагодити та збалансувати своє харчування. Збільшити вживання необхідних продуктів і зменшити до мінімуму – шкідливих.
⠀І тоді не те, що цукровий діабет, а і будь-яка інша хвороба вам скаже “Я не прийду”!
⠀P.S. Бережіть себе і своїх рідних. Харчуйтесь якісно та збалансовано.
І будьте здорові!
Ваш дієтолог Марія.