Дієтологія

  • Дієтологія
  • Дієтологія
  • Дієтологія
  • Дієтологія
  • Дієтологія

Зловживання шкідливою їжею, малорухомий спосіб життя, постійно зростаючі щоденні стресові ситуації - це неодмінний супутник виникнення різноманітних хвороб та надлишкової ваги. Давайте будемо чесними:

хіба не щемить ваше серце, коли нарізуєте смажений бекон, щипаєте тістечка а потім дивитесь у дзеркало і бачите результат ваших гастрономічних бажань та слабкостей?

Саме так!

Ми допоможемо вам активувати ваш обмін речовин і спалити ваші надлишкові  калорії та жири за допомогою спортивних занять.

Давайте покінчимо із виснажливими дієтами та обмеженнями у їжі – ми розробимо вам денний баланс і надамо практичні поради на кожен день, щоб правильно збалансувати ваше харчування.

Відчуйте на собі підвищення якості вашого життя і загального самопочуття через унікальне поєднання фізичних навантажень і здорового харчування.

Майже дві третини усіх смертей припадає на хвороби, які тісно пов'язані з неправильним харчуванням. Надлишкова вага є сприятливим фактором підвищеного артеріального тиску, коронарних захворювань серця та виникнення діабету різних видів.

Професійне консультування з дієтології  є важливим моментом для переходу із нездорового харчування на збалансоване харчування. Це знищує зачароване коло, яке складається з виснажливих швидких дієт і завершальним ефектом яких є швидкий набір ваги після нетривалого проміжку часу після дієти; Ми допоможемо Вам зменшити свою вагу у здоровий спосіб, без строгих обмежень у їжі!

Переконайтесь у тому, що є набагато ефективніші способи гарно виглядати, уникаючи виснажливих дієт та швидких наборів ваги після дієти та самообмеженнях в їжі. Прийдіть на прийом і проконсультуйтесь з нашими фахівцями зі збалансованого харчування і ви переконаєтесь – вихід є!

Запишіться відразу ж на консультацію!

Тел.: (093) 645 02 95

         (095) 354 23 35

         (097) 099 95 32