Дитяча кімната

Ви зможете відвідувати наш заклад кожного дня!

Для нас є також важливим те, щоб Ви під час занять у нашому фітнес- клубі не були нічим заклопотані  і почувалися вільно. Тому у нашому клубі передбачено кваліфікований та професійний підхід до занять з Вашими дітьми, в той час, коли Ви будете займатись у залі. Звичайно, на час  Ваших занять, якщо ви прийшли з дитиною, ваше чадо буде під надійним наглядом і не буде сумувати. При цьому ніяких додаткових коштів за це платити не треба.

Висококваліфіковані спеціалісти щоденно дбайливо займаються з маленькими дітьми. В той час, коли ви заряджаєтесь енергією на зайняттях у нашому клубі, ваші дітки будуть гратися, майструвати або малювати.

З нашого власного досвіду ми знаємо, як це буває важливо без докорів сумління – залишити свою дитину на догляд та відповідальність чужої людини. Співробітники нашого клубу, які займаються з дітьми, мають відповідну освіту та багаторічний досвід роботи з маленькими дітьми.

 

Ігрова кімната для дітей

У нас є відповідні приміщення з відповідним оснащенням для дітей.  Фірмові іграшки для всіх вікових категорій, матеріали для творчості, манежі, іграшкові машинки і багато-багато чого іншого, все аби  Ваші дітки були задоволені.

 

 

Години роботи кімнати дитини:

Пн.-Пт. 16.00-20.00

Вт- Ср 17.00-21.00

Нд.      14:00-18:00