Фітнес

  • Фітнес
  • Фітнес
  • Фітнес
  • Фітнес
  • Фітнес

Під поняттям "фітнес" розуміють не лише  загальне фізичне, я й духовне здоров'я. Фітнес виражає здатність бути здоровим і витривалим у повсякденному житті.

Люди, які активно займаються фітнесом, виглядають більш привабливими, здоровими та щасливими. Наша місія - зробити заняття фітнесом  активною позицією, стилем життя. Здорові, впевнені та щасливі люди – це запорука процвітання нашої країни загалом!!!!

Наш клуб пропонує широкий спектр послуг з кардіо-тренінгу та силового тренінгу.

Силовий тренінг

Силовий тренінг? Вважають, що це - для боді-білдерів, так званих "качків", які підіймають штанги, гантелі та інше залізяччя, щоб збільшити розмір своїх біцепсів. "Це твердження сьогодні вже не актуальне"

Сьогодні – це заняття на спеціальних спортивних тренажерах для профілактики різних захворювань та загального зміцнення здоров'я та самопочуття.

Як діє силовий тренінг?

Завдяки силовому тренінгу розвиваються м'язи. Цей вид занять зміцнює ваше тіло. Крім того, силові тренування допомагають позбавитись надлишкової ваги. Зникають жирові відкладення, нарощується м'язова маса. З іншого боку м'язи використовують енергію, незалежно від того, чи ви рухаєтесь, чи сидите на дивані. Чим більша ваша м'язова маса, тим більше калорій спалюється.

У нашому клубі Ви можете замовити платний абонемент на відвідування персональних занять і занять з реабілітації (відновлення втрачених функцій) тощо. Серед всього іншого пропонується індивідуальний тренінг в галузі фітнес-тренінгу, лікувальної фізкультури та фізіотерапії на спортивних тренажерах; підготовка до змагань з конкретних видів спорту за останніми науковими методами та досягненнями і т.д.

Більше інформації ви можете отримати при особистому зверненні у наш фітнес-клуб Фізіофіт!!!!!

Кардіо-тренінг

Наш клуб пропонуює різноманітні заняття в приміщенні, а також  поза  клубом. Насолодіться спортивними заняттями у групі на природі. Нехай це буде ходьба або пробіжка, хто має бажання зайнятись спортом правильно:Spinning. Тут ви зможете отримати та відчути незабутні враження усім своїм тілом на наших тренувальних площах.