вступити до клубу

“Для нас важливо допомогти кожній людині досягнути результатів та позбавитися проблем зі здоров’ям”, – Ремігіус Вош

Додано: 04.09.2017 Автор: admin

Ремігіус Вош –  керівник і засновник реабілітаційно-оздоровчого комплексу “ФізіоФіт”, фітнес-економ, тренер з реабілітації (фізіотерапевт), тренер зі здорового способу життя, консультант у галузі здорового харчування. Чемпіон Німеччини з боді-білдингу. Ремі Вош має фахову освіту в галузі управління та організації фітнес-клубу, яку він отримав в Німеччині.

Про те, що привело іноземця  в Україну, як працюється на теренах краю європейцю, як вдається налагоджувати фітнес-бізнес в умовах українського менталітету та в чому особливість  «ФізіоФіт»  у розпові з Ремі.

– Ремі, розкажіть трішки про себе. Що все таки привело вас в Україну?

– Моє дитинство і роки навчанняпройшли  в німецькому місті Аугсбург в Боварії.  З 17-ти років почав здобувати медичну освіту і водночас працювати. Тоді ж активно розвивав свою спортивну кар’єру, займався карате та кік-боксингом. Життя моє – доволі насичене. Я багато працював та вчився. Практикував і в кардіології, і в психіатрії,  і в фізіотерапії, і в фізреабілітації, і в дієтології. А спорт – це не лише моя філософія здорового способу  життя та захоплення, а ще одна робота, в якій я так само весь час вдосконалююся.  Працював теренером з карате, боксу. Професійно замаюся бодібілдінгом. Також багато років був підприємцем на  на умовах франчайзингу, та обіймав посади в фітнес-економа / топ-менеджера та персонального тренера у  одній із найвідоміших в Європі мережі фітнес-клубів «Fitness First», у Франкфурте на Майні, де здобув цінний досвід та вивчив особливості фітнес-бізнесу. Я весь час чомусь вчуся, і навіть зараз, будуючи бізнес в  Україні.

А Україну обрав, бо ввжаю, що ця країна – перспективна для розвитку, яка неодмінно стане успішною, економічно розвинутою країною і де все тільки набирає обертів. Саме тут я побачив  для себе потенціал для втілення власних бізнесових ідей. В планах – створення мережі фітнес-клубів по всій країні. Розпочав з малого міста – Дубно.

– То ви вирішили взагалі вкорінитися в Україні, плануєте тут жити та працювати постійно? 

– Україна мені дуже подобається. Стресове, насичене  життя в Німеччині заковує в певні рамки. А тут можна просто іноді розслабитися, спинитися, щоб подумати і навіть приділити більше часу самовдосконаленню. Україна – країна де люди, не дивлячись на труднощі, просто живуть. Вони мають на це час завдяки помірному темпу життя. Тут більше живуть, аніж працюють.  В Німеччині життя неначе налагоджений механізм, але за роботою і шаленими темпами люди просто не встигають жити.  Я б назвав це екстримом: занадто стрімкі темпи життя в Німеччині і занадто повільні – в Україні. Жити в Україні мені комфортно. І сподіваюся, що в мене тут все складеться. Поки що час від часу відвідую Німеччину, де живе моя сім’я, де також працюю.

– То все ж як успішно, на Вашу думку, вдається втілювати задуманий бізнес-проект? Які складнощі виникають?

– Найскладніше, напевно, було на початках. Важко було зрозуміти менталітет українців. Адже цей бізнес спрямований саме на роботу з людьми, та й потрібно було навчитися правильно налагоджувати стосунки з працівниками. А все інше, що стосується розвитку самого бізнесу, на мою думку,  відбувається належним чином, відповідно сподівань та цілей, які я перед собою поставив. У фітнес-клубі в Дубно спочатку був звичайно ж бум, бо клієнтів було багато, був ажіотаж. Але далі розпочалися  труднощі, які були пов’язані  з підбором працівників, з вирішенням питань в системі роботи з клієнтами, організаційними моментами. А ще мені доводилося частіше їздити до Німеччини.  Вже сьогодні я прийшов до певних конструктивних рішень у налагоджені роботи. Нині я практично весь свій час віддаю розвитку бізнесу в Україні.

– Яка головна особливість, “родзинка” фітнес-клубів “ФізіоФіт”?

– Наша головна особливість – це втілення традицій роботи найуспішніших європейських фітнес-клубів та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Окрім всього,  ми надаємо такий комплекс послуг та фахову допомогу, якої немає в інших типових закладах міста. І, звичайно ж,  стараємося працювати з нашими відвідувачами таким чином, щоб не просто надати якісь послуги, сервіс, а щоб привчити людину до здорового способу життя, навчити відноситися до свого здоров’я як до цінності, змінити мислення.  Головне  – досягнути поставленої мети, з якою до нас у клуб прийшла людина. Наша перевага ще й в тому, що кадровий підбір – дуже чіткий. В клубі працюють виключно фахівці (я дуже ретельно підбираю співробітників і не допускаю непрофесіоналізму у роботі), які в комплексі супроводжують клієнта весь період  відвідувань  клубу. Фізіотерапевт, фізіореабілітолог, психолог, дієтолог, спортивні тренера, адміністратори – всі ці люди працюють над тим, щоб надати максимально якісні послуги  і допомогти індивідувально кожній людині досягнути результатів.

– Як це відбувається на практиці?

– Коли до нас приходить клієнт, він в першу чергу проходить початкову співбесіду, консультацію, під час якої ми спільно з’ясовуємо причину проблем зі здоров’ям, мету, якої маємо досягнути в результаті.  Далі проводимо анамнез, діагностику, визначаємо план індивідуальних тренувань. Кожен відвідувач має перші два безкоштовні заняття  для того, щоб прийняти рішення і звичайно ж зрозуміти як ми працюємо, оцінити сервіс тощо. А далі, після укладення договору, ми командою працюємо індивідуально з кожним покупцем наших послуг, допомагаємо йому досягнути поставленої мети, цілей, результату.

– Розкажіть детальніше, у чому суть договірної системи  у фітнес-клубі?

– Так. У нас існує обов’язкова договірна ситема і я вважаю це важливим і для нас, і для клієнта в першу чергу. Справа в тім, що договірна система – це обо’вязкова практика  в Європі. Так працюють в усіх розвинених країнах. По-друге, сама договірна система спрямована в першу чергу на користь клієнта.  Для нас важливо допомогти кожній людині досягнути результатів, позбавитися проблем зі здоров’ям. Наприклад, для того, щоб вилікувати спинну грижу повністю потрібно працювати з відвідувачем системно іноді й два роки. Важливо – досягнути успіху в результаті занять. Тільки тоді, коликлієнти  будуть задоволені кінцевим результатом від відвідування нашого фітнес-клубу, ми будемо завойовувати авторитет на ринку фітнес-послуг у місті. Договір – дисциплінує і нас, бо ми беремо на себе зобов’язання, і самого клієнта, який таким чином не покине розпочаті тренування на половині шляху. Відвідування клубу стає хорошою звичкою і методом підтримки гарного фізичного самопочуття. Договір клієнт може укласти і на півроку, і на рік, і на два.

–  З яким проблемами до вас найчастіше звертаються?

– По-перше, заняття фізичним спортом це першочергова профілактика онкологічних,  серцево-судинних захворювань, проблем опорно-рухового опарату. ФізіоФіт – це не тренажерна зала для накачування м’язів, як, можливо, асоціюють люди. Оскільки у нас працюють професіонали з фізіотерпапії та фізреабілітації, дієтологи, професійні фітнес-тренера, то до нас клієнти звертаються відповідно і з бажанням схуднути, і просто поправити фізичне здоров’я, і з проблемами загального фізичного тонусу, вегето-судинною дистонією, гіпертонічними, серцево-судинними захворюваннями, за допомогою в реабілітації після фізичних травм, в лікуванні спинної грижі, вад хребта тощо. Місяці індивідуальної  системної роботи з кожним клієнтом врешті дають успішні результати. І це для нас – найголовніше. Адже успіх наших відвідувачів – це наша спільна перемога і престиж нашого закладу.  До слова, я взагалі стараюся уникати співпраці з клієнтами, які  приходять просто наростити м’язи. Хоч я і сам займаюся бодібілдінгом, планую продовжити спортивну кар’єру, готуюсь до чемпіонатів, все ж стараюся уникати укладення договорів з «качками»,  бо в першу чергу дбаю про психологічний комфорт усіх без винятку клієнтів «Фізіофіт».

 – Тобто спектр послуг у фітнес-клубі «Фізіофіт» досить широкий?

Звичайно ж. Ми працюємо над тим, щоб відвідувачі  мали змогу отримати комплекс якісних послуг у нашому фітнес-клубі. Тому  стараємось створити гнучку й насичену програму тренувань: з йоги, групових занять з ритмічних танців, аеробіки, фітнесу; різноманітні тренажери до послуг клієнтів, кардіотренажер, допомога фізіотерапевта, дієтолога, індивідуальні заняття з тренером, дитячі заняття. З відвідувачами працюють виключно фахівці, які весь час вдосконалюють свій професіоналізм. Клієнти можуть займатися самостійно за спеціально створеною індивідуальною програмою або ж обрати послугу VIP-заняття. Цією послугою користуються такі наші відвідувачі, яким необхідно відчувати  постійний супровід тренера, спілкуватися з тренером під час занять. А є категорія клієнтів,  які дуже полюбляють компанію, заняття в групі, спілкування. До їхніх послуг  різноманітні групові заняття. Ми дбаємо, щоб відвідувачі відчували атмосферу домашнього невимушеного затишку у «Фізіофіт». Коли когось з відвідувачів тривалий час немає на тренуваннях, ми телефонуємо, цікавимося причинами, проблемами. Стараємося, щоб  у «Фізіофіт» був гнучкий графік занять, зручний для клієнтів, постійно збільшуємо сервісні послуги, працюємо над тим, щоб було побільше безкоштовного сервісу. Так, наприклад, у нас є ігрова кімната для дітей, куди мами можуть привести своїх малюків на час занять. Там з малечею працює професійний педагог.

– Ремі, непроста ситуація в країні, війна в східній частині держави не зупиняє Вас на шляху до мети? Ви й надалі розвиватимете свій бізнес  в Україні?

Війна обов’язково закінчиться перемогою для України. Ця країна – дуже перспективна і економічно приваблива. Тож ми й надалі будемо працювати над тим, щоб завойовувати довіру клієнтів і розвиватися, і звичайно ж над тим, щоб українці були значно здоровішими. Здорові громадяни побудують успішну країну.