Наш клуб

Ласкаво просимо до нашого фітнес-клубу!

У місті Дубно по вул. Данила Галицького 26 Показати на картіміж районним Будинком культури та Центром зайнятості - відкрився оздоровчо-реабілітаціійний комплекс "ФізіоФіт"!!!! Унікальна концепція нашого  фітнес-клубу визначається наявністю  фізіотерапії та реабілітації, поряд з іншими оздоровчими  послугами  для відвідувачів комплексу. 

Наш фітнес - клуб народився зовсім недавно. З перших кроків його існування ми ставимо за мету викладати фітнес професійно, надавати дубенчанам якісні послуги, доводити власним прикладом, що фізична культура є невід’ємною часткою культури людства.

Ваша ініціатива надихає нас працювати краще!

Оздоровчо – реабілітаційний комплекс "ФізіоФіт" - це спільнота здорових і щасливих людей,  які прагнуть постійного фізичного та духовного розвитку. Ми змінюємо ставлення до фітнесу. Фітнес-центр  "ФізіоФіт" спрямований на те, щоб відвідувачі почували себе комфортно.  Разом з фізичним розвитком та удосконаленням ми пропонуємо цікаве спілкування, командну підтримку, можливість дізнатися щось нове про здоровий спосіб життя та поділитися своїм досвідом. Ми переконані, що коли фітнес є відпочинком та способом приємно та з користю провести час, то поставлені результати досягаються набагато швидше!!

Щоб зарядитись енергією після занять ми пропонуємо трохи відпочити у нашому фітнес-барі. Смачний пртеїновий коктель чи охолоджений вітамінізований коктель  чудово тонізують та зроблять Вашу паузу в тренуванні ще приємнішою!!