Реабілітація

  • Реабілітація
  • Реабілітація
  • Реабілітація
  • Реабілітація
  • Реабілітація

Наш фітнес-клуб пропонує клієнтам не лише широкий спектр  відновлювальних методик, а також комплекс заходів з подолання хвороб ортопедичного та терапевтичного характеру.

Фізіотерапія зосереджена на відновлювальних та реабілітуючих методиках.

Завдяки нашим методикам, фізіотерапія зорієнтована на подоланні проблем опорно-рухового апарату, покращенні рухомих функцій наших клієнтів. Вона базується на діагностуванні, клінічному обґрунтуванні, а також на педагогічних та мануальних компонентах терапії. В разі необхідності вона доповнюється дією природних фізичних подразників (наприклад: тепла, холоду, натискання, світла, струму) і сприяє пробудженню самоактивності (узгодженій діяльності м'язів, а також свідомому сприйняттю) клієнта. Лікувальні процедури адаптовано до анатомічних, фізіологічних, мотиваційних та когнітивних якостей наших клієнтів.

Лікувальні процедури, які ми пропонуємо, зорієнтовані з одного боку на природні, фізіологічні реакції людського організму (наприклад: навчання, нарощування м'язів, стимуляція обміну речовин), а з іншого боку на сприяння поліпшенню розуміння функціонування організму (дисфункції / ресурсів) і бажанню самостійній роботі над власним тілом. Мета реабілітації полягає у відновленні, збереженні або підвищенні здоров'я, а також, часто-густо, на подолання больових відчуттів або їх зменшенню.

Спеціально для цього ми пропонуємо: