Ремігіус (Ремі) Вош

Ремігіус (Ремі) Вош

Ремігіус (Ремі) Вош / Фiзiотерапевт

Керівник (засновник)

Фитнес-эконом, тренер з реабілітації (физеотерапевт), тренер зі здорового способу життя, консультант у галузі здорового харчування

Чемпіон Німеччини з боді-білдингу

Ремі Вош має відповідну фахову освіту в галузі управління та організації фітнес-клубу, яку він отримав в Німеччині. Він – спеціаліст у галузі фітнесу, що поєднано із тренерсько-практичною управлінською діяльністю та маркетингом, що робить можливим ведення та управління фірмою (фітнес-клубом), організацією та проведення вільного часу. Він добре знає потреби та бажання клієнтів фітнес-клубів.

У нього багаторічний досвід роботи не лише у галузі ортопедичної реабілітації, хронічних змін та травм суглобів, а й у терапії.

Як консультант-дієтолог він працював протягом багатьох років в галузі консультування по збалансованому харчуванню і окремо консультантом по регулюванні ваги.

Як спортсмен у галузі боді-білдингу він - став чемпіоном Німеччини, а зараз зробив перші кроки до звання Чемпіона світу.

Його бажанням є прищеплення та залучення жителів міста Дубно до здорового способу життя, а також заповнення цієї прогалини міста у секторі надання послуг з якісної реабілітації та оздоровлення населення.