Відгуки

physiofit

Уважаема клиентка,

мы искренне извиняемся за недорузумение, кторые произошло между Вами и нашим директором клуба Юлии. Вы прави, что такая ситуация нетерпимая.

Юля наоборот наш  самый компетентый сотрудник, всегда старается всех понять и помочь, где только можно.

К сожалению у нас многие клиенты не считают нужним придерживаться объязаностей абонамента (договара), не платят вовремя или вообще не хотят платить. Ну чтоб мы Вам могли придоставить такой сервис, какой Вы у нас встречаете и даже его еще оптимировать, мы зависим от вовременых платежей наших гостей, так как и у нас есть четкие объязаности (Оренда помещения, зарплата сотрудникам, оборудование итд.) .

У каждого человека бывают стресовые моменты, в которых человек может не правильно среагировать.
Мы надеемся, что Вы можете простить нашую колегу, что Вы как рас лично, из за общей ситуации, на такой момент попали. 

Еще рас просим извинения.

Ваша дирекция из Германии
Реми Вош 

physiofit

Умови стартового пакету, який включає в себе пластикову картку, формуються в Німеччині, так як ми підтримуємо європейські стандарти. стартовий пакет  є невід’ємною частиною договору в будь якому європейському  фітнес-клубі. Різниця між умовами стартового пакету в Німеччині і Україні полягає в тому що в німецькому пакеті вираховується окрема плата за роботу тренера, адміністративні витрати та ін., при чому без повернення оплати. А у нашому клубі, ми надаємо такі послуги за рахунок клубу, а також повертаємо задаток за картку на останньому місяці дії клубної карти (абонементу).

Нажаль, багато  гостей фітнес - клубу не цінять наші кроки на зустріч – ми пропонуємо оплату карти за розстрочкою, також гості  користуються нашим сервісом але не оплачують абонемент вчасно або взагалі не виконують умови договору, на які самі дали згоду при купівлі карти. Тому у нашому фітнес-клубі введення стартового пакету ( пластикових карток) є гарантією для клубу, що кожен гість дотримається умов, які прописані в договорі, так як ми самі до цього прагнемо.

Окрім того, сама картка потрібна для швидкого пропуску гостей в зал, без очікувань та черг, а також для користування деякими послугами – сауна, вхід по турнікету в різні зали – послуги, які заплановані на майбутнє і які ми втілюємо в реальність.

Поступове збільшення та покращення сервісу на європейський рівень можливе тільки з розумінням та підтримкою наших старань з боку наших гостей. 

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та абзаци розпізнаються автоматично. Теґи переносу рядка <br />, абзацу <p>, та кінця абзацу </p> додаються автоматично. Якщо абзац не розпізнано, просто додайте кілька порожніх рядків.