вступити до клубу

Про PhysioFit

«ФізіоФіт» — це фітнес-клуб  з німецькими інвестиціями та стандартами в Україні.

Головна особливість «ФізіоФіт» – це втілення традицій роботи найуспішніших європейських фітнес-клубів та індивідуальний підхід до кожного клієнта.  Наша мета не просто надавати послуги, а привчити людину до здорового способу життя, навчити відноситися до свого здоров’я як до цінності.  Для нас важливо досягнути мети, з якою до нас у клуб прийшла людина.

У фітнес-клубі «ФізіоФіт» працюють виключно фахівці, які супроводжують клієнта весь період  відвідувань  клубу. Спортивні тренери, фізіотерапевт, психолог, дієтолог, адміністратори – всі ці люди працюють над тим, щоб надати максимально якісні послуги  і допомогти кожному досягнути відмінних результатів.

Клуб пропонує широкий вибір послуг з кардіо-тренінгу, силового тренінгу та реабілітації.  Для вас  відкриті групові заняття у фітнес-залі: Spinning, каланетика, йога, шейпінг, Aerobic, Step-Aerobic, Zumba, Spinning, Yoga, Tae-Bo та ще багато корисного. До послуг клієнта різноманітні тренажери, допомога фізіотерапевта, дієтолога, індивідуальні заняття з тренером.

Унікальність «ФізіоФіт» в тому, що ви можете отримати якісну діагностику фізіотерапевта, реабілітолога, дієтолога за німецькими стандартами роботи.

Ми проводимо детальне обстеження (анамнез) наших гостей: проводимо кардіотест за стандартами Світової організації здоров’я, здійснюємо моніторинг тіла людини (жири, м’язи, метаболічний вік), вимірюємо артеріальний тиск і т. д.

Також ми надаємо послуги реабілітації після травм, хронічних та внутрішніх захворювань та фізіотерапії.

Для нас важливо, щоб Ви під час занять у нашому фітнес-клубі не були нічим заклопотані  і почувалися вільно. Тому у нас працює дитяча кімната, де з дітьми займається кваліфікований вихователь, в той час, коли Ви будете займатись у залі.

В клубі діє корпоративна програма для компаній.  Завдяки нашій корпоративній фітнес-програмі «Fit for Work» велику користь уже отримують багато фірм та їх працівники.