вступити до клубу

Остеопатія

ОСТЕОПАТІЯ – це медицина

– це незалежна, цілісна форма медицини, при якій діагностика та лікування проводяться руками. Остеопатія потрапляє у суть причин скарг і лікує людей в цілому. Більше 140 років тому американський лікар Ендрю Тейлор все ще розвивав принципи остеопатії після інтенсивних досліджень і, таким чином, заснував нову медицину. З тих пір остеопатія постійно розвивалася.

ДЕ ПРАЦЮЄ ОСТЕОПАТІЯ

Наш організм складається з незліченних структур, всі з яких прямо чи опосередковано пов’язані між собою. Важливий зв’язок створюється так званою фасцією. Це тонкі шари сполучної тканини, які оточують кожну структуру і разом утворюють велику фасцію тіла. Зазвичай фасції навряд чи розглядаються в звичайній медицині, але вони мають велике значення для остеопатії. Фасції також з’єднують структури, які функціонально не мають нічого спільного між собою. Тому з точки зору остеопатії вони можуть переносити зміни, що пояснює, чому симптоми часто виникають деінде, крім причин, за якими можна знайти причину

ЯК ПРАЦЮЄ ОСТЕОПАТІЯ

Остеопатія будується на власних силах самовідновлення та саморегуляції організму. Хвороби та розлади часто виникають, коли організм втрачає здатність саморегулюватись. Тут виникає остеопатія, яка мобілізує сили самовідновлення організму.

Кожній частині тіла, кожному органу потрібна достатня свобода рухів для оптимального функціонування. Метою остеопатичного лікування є послаблення закупорок і натягу тканин і, таким чином, відновлення рухливості. Остеопати завжди досліджують причини скарг і не обмежуються лікуванням окремих симптомів. Отже, не лікуються хвороби у власне розумінні, а лише їхні тригери, такі як рухові розлади.

ОСТЕОПАТІЯ ТАКОЖ ПРАЦЮЕ, СУПРОВОДЖУЮЧИ

Остеопатія застосовується в багатьох галузях медицини. Остеопатія може бути цілком достатньою як перший і єдиний медичний захід.

Залежно від симптомів, його також можна застосовувати поряд з іншими медичними методами в міждисциплінарному порядку. Останнє особливо корисно, коли мова йде про важкі патології, тобто серйозні захворювання.

 

ОСТЕОПАТИ НЕ ПОСПIШАЮТЬ

Після детального анамнезу в попередньому обговоренні діагностика та лікування проводяться руками. Під час обстеження остеопати використовують так звану пальпацію, щоб промацувати тканини людини шар за шаром і тим самим відчути більш глибокі структури, такі як м’язи, фасції, кістки, а також нерви, судини та внутрішні органи. Таким чином діагностуються обмеження рухів і напруга. Виявлення фізичної дисфункції таким чином вимагає років інтенсивних тактильних тренувань.

Остеопати займають в середньому до години лікування. Однак точний курс лікування залежить від конкретного випадку. Нерідкі випадки, коли реакція на остеопатичне лікування починається пізніше. Щоб досягти успіху за допомогою певних клінічних картин, слід очікувати декількох методів лікування.

 

https://physiofit.com.ua/osteopatiya-i-endometrioz/