вступити до клубу

Послуги

КАРДІОТРЕНУВАННЯ

Заняття на кардіо-тренажерах допоможе  зміцнити серцево-судинну систему, скорегувати вагу, підвищити витривалість, зміцнити дихальну систему.  Розминка на кардіо-тренажерах обов’язкова для всіх, хто займається силовими вправами.

 

 

СИЛОВІ ТРЕНУВАННЯ

Моделюйте своє тіло так, як ви того хочете. Завдяки правильним тренуванням та рекомендаціям наших тренерів та занять на тренажерах, з допомогою силових тренувань ви покращте загальне здоров’я, збільшите силу м’язів та кісток. Силові тренування приведуть ваше тіло у відмінну форму. За рекомендацією Світової организації здоров’я – це прыоритетне тренування для схуднення.

 

ПЕРСОНАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ

Наші кваліфіковані тренери складуть вам правильну програму тренувань залежно від рівня вашої фізичної підготовки, побажань та протипоказань. А також будуть супроводжувати вас упродовж усього періоду занять у фітнес -клубі. Ваш персональний тренер стане вашим особистим наставником та надихатиме на досягнення максимального результату.

 

 

 

ТРЕНУВАННЯ НА ПРИРОДІ

Виходьте з нами за межі! Якщо набридли заняття у фітнес-залах, тренування на природі – це відмінний спосіб отримати нові враження. Для всіх, хто любить тренуватися на свіжоу повітрі пропонуємо різноманітні заняття на вулиці  у невеликих групах разом з нашими тренерами.  Насолоджуйтеся природою та удосконалюйте себе одночасно!

 

 

 

ФІТНЕС-КЛАСИ

У ФізіоФіт працює два фітнес-класи. Для вас доспупні заняття з йоги, пілатесу, шейпінгу, Functional Step, Step-Aerobic, Hot Iron та ще багато корисних тренувань. Займайтеся в групах разом із однодумцями та кваліфікованим тренером.

 

 

 

ONLINE-ТРЕНУВАННЯ

Ви у відрядженні чи подорожуєте – це не причина припиняти тренування! З нами ви можете займатися за спеціальними програмами. Так ви легко можете інтегрувати фітнес у своє повсякденне життя. На Вас чекають цікаві завдання в online-режимі від наших тренерів. Отримайте мотивацію та підтримку онлайн-персональних тренерів. Поїдьте вже і куди завгодно!

 

ОСТЕОПАТІЯ – це медицина

це незалежна, цілісна форма медицини, при якій діагностика та лікування проводяться руками. Остеопатія потрапляє у суть причин скарг і лікує людей в цілому. Більше 140 років тому американський лікар Ендрю Тейлор все ще розвивав принципи остеопатії після інтенсивних досліджень і, таким чином, заснував нову медицину. З тих пір остеопатія постійно розвивалася.