вступить в клуб
Вы должны войти, чтобы создавать сообщения и темы.

Корисні сніданки

Добре коли сніданок містить багато кольорів та клітковини, яку можуть забезпечити чорно-червоні ягоди типу малини, ожини, смородини та порічок або звичайний салат з зелені та капусти. Добре в даному випадку допомагає приготування смузі - швидко в можна заховати всередині корисне, яке часто не лізеГарно починати сніданок з якісним джерелом білку, що забезпечують яйця, сир або йогурт, хоча ніхто не забороняє зранку додати м'ясо та рибу. Якщо Ви так звикли то звичайно включайте повноцінну порцію в раціон.Складні вуглеводи є обов'язковою частиною сніданку, бо вони дають можливість без перекусів спокійно дожити до обіду.Об'єм Вашої тарілки залежить від того, чи звикли Ви зранку їсти багато/мало та коли плануєте наступний прийом їжі.Кава під час чи після сніданку то святе тому пийте на здоров'я, але краще заварну гарної якості.

А як снідаєте Ви. Діліться своїми сніданками , ставте запитання. 

Удаленный пользователь has reacted to this post.
Удаленный пользователь

Всім доброго ранку. Неля дукую за хорошу тему. От каву не рекомендую пити під час їжі, її краще випити після хорошого сніданку, десь через пів години, даю вам пару варіантів що приготувати на сніданок.

Можливо щось цікаве знайдете для себе.

Пишіть цифру сніданку який вам сподобався, і я напишу вам рецепт.

1 Вівсяна каша з медом та горіхами
2 Сирники
3Лінива вівсянка в банці

4 Бутерброд з сиром та яйцем
5 Яблучні оладки 
6 Вівсяний млинець 
7 Гранола з йогуртом та фруктами
8 Кукурудзяна каша з гарбузом 
9  Фруктово - вівсяне смузі 
10 Смузі зі шпинатом, бананом 
11 Шаурма 
12 Сніданок з насінням Чіа
13 Яєчня з грибами, овочами та сиром
Хай вам буде смачно та корисно, будьте здорові.

 

Nela has reacted to this post.
Nela

Мій улюблений сніданок вівсянка з горіхами.

А рецепт фруктово -вівсяного смузі потрібно.

Nela and Удаленный пользователь have reacted to this post.
NelaУдаленный пользователь

11

Удаленный пользователь has reacted to this post.
Удаленный пользователь
Цитата: 0683661571 от 05.07.2021, 15:59

Мій улюблений сніданок вівсянка з горіхами.

А рецепт фруктово -вівсяного смузі потрібно.

Фруктово - вівсяне смузі

на 100гр.  117 ккал

1 банан

2 ст.л. вівсяних пластівців

150 мл. молока

1 ч.л. меду

ванільний екстракт або кориця вибирайте за смаком

80-100 гр. фруктів все що маєте полуниця, чорниця, суниця, малина 

Всі ягоди та банан ложимо в блендер і збиваємо до однорідної маси. Додаємо вівсяні пластівці, і поступово додаємо молоко та мед і спеції за смаком. 

Мої секрети приготування смузі.

У смузі важливо, щоб текстура коктейлю була однорідна, для приготування смузі потрібно мати хороший блендер, не додавайте занадто багато рідини, щоб не вийшов напій, за консистенцією нагадує кисіль, використовуйте для смузі гарне і смачне молоко, не додавайте цукор, адже фрукти містять його в достатній кількості, щоб підсолодити смузі, можна додати мед. Використовуйте для смузі охолоджені або заморожені фрукти, якщо змішати ківі з червоними ягодами, вийде неапетитний колір. Тому стежте, щоб кольори інгредієнтів поєднувалися.

Будьте здорові, хай вам буде смачно та корисно.

 

Цитата: Skvortsov от 05.07.2021, 16:03

11

Шаурма

Покупна шаурма - це звичайно добре і швидко, але домашня, приготована своїми руками смачніше і корисніше.

У шаурми може бути абсолютно будь-яка начинка на ваш смак, курка, свинина, яловичина, овочі, зелень і т.д.

Сьогодні я пропоную таку яку готую сама, і як подобається мені і, звичайно ж моєму чоловікові та дітям.

Інгредіенти 

лаваш 1-2 шт

куряче філе 100гр.на 1 шаурму це в готовому вигляді

капуста

помідор 

огірок

спеції

для соусу

сметана 15% 1 упаковка

пучок зелені кріп та петрушка

гічиця міцна 1 ч.л.

гірчиця американська 1 ч.л.

перець чорний та перець червоний паприка,

сіль

часник 2 -3 зубчика

М'ясо приправити спеціями за смаком і запекти в духовці до готовності, коли охолоне нарізати шматками. Помідор та огірка, капусту нарізати теж.

Для соусу змішати сметану з гірчицею, додати подріблену зелень, потім додаємо спеції перець, сіль, часник пропустити через прес або на терти на дрібній терці.

Збираємо шаурму. На лист лаваша намазати соус, покласти м'ясо, капусту, огірок, помідор. Згорнути лаваш в формі шаурми. Можна обсмажити на грилі, на сковороді або на сухій сковороді, з антипригарним покриттям, або зовсім не обсмажувати!

Хай вам буде смачно та корисно.

 

0683661571 has reacted to this post.
0683661571
Цитата: 0683661571 от 05.07.2021, 15:59

Мій улюблений сніданок вівсянка з горіхами.

А рецепт фруктово -вівсяного смузі потрібно.

Дуже дякуююююю за рецепт